Бібліотека » Розділи » Кілька розділів

ПОСІБНИК для членів дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року 


ПОСІБНИК для членів дільничних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

 

Посібник містить наступні розділи:

Орієнтовний календарний план здійснення дільничною виборчою комісією з виборів Президента України основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Правові рекомендації щодо рішень та дій дільничних виборчих комісій з виборів Президента України, членів цих комісій під час організації підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Запитання — відповіді з деяких аспектів застосування Закону України «Про вибори Президента України» дільничними виборчими комісіями.

Юридична відповідальність за порушення виборчого законодавства.

Додатки зразки постанов, протоколів та інших документів дільничної виборчої комісії з виборів Президента України.

Перелік нормативно-правових актів з питань підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, які використані у посібникуПосібник було розроблено авторським колективом під загальним керівництвом та за загальною редакцією В.В. Ковтунця.

Цей посібник було розроблено та надруковано за підтримки проектів Ради Європи «Підтримка конституційних і правових реформ, конституційне правосуддя та надання допомоги Верховній Раді у проведенні реформ, спрямованих на підвищення її ефективності» та «Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні», що впроваджуються в рамках Плану дій Ради Європи на 2018 – 2021 роки. Будь-які думки та позиції, що містяться у цьому посібнику, є авторськими і не обов’язково відображають офіційну позицію Ради Європи.

Цей матеріал може бути вільно збережено, відтворено, тиражовано та розповсюджено будь-якою зацікавленою особою виключно з некомерційною або освітньою метою. Будь-яке тиражування, відтворення або подальше некомерційне розповсюдження даного матеріалу може бути здійснено тільки за умови збереження його повного змісту та форми.

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).