ВИБОРКОМ - Про сайт


Система он-лайн навчання "ВИБОРКОМ" покликана надати можливість членам виборчих комісій пройти навчання і отримати знання, необхідні для успішного виконання своїх обов'язків.

Система є відкритою для всіх користувачів. Реєстрація в системі і доступ до матеріалів системи безкоштовні.

Для того, щоб отримати повноцінний доступ до всіх функцій системи потрібно зареєструватись (отримати логін і пароль). Реєстрація в системі максимально проста і займає менше 1 хвилини.

До системи можна також увійти і без реєстрації, скориставшись «Гостьовим доступом». Користувачі, які працюють без реєстрації, не можуть ставити питання, інформація про їх роботу в системі (підписка на теми, результати тестувань, тощо) також не зберігається.

Систему створено в рамках проекту "Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців", що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит ЦВК та за підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку, Міністерства закордонних справ Норвегії і Уряду Королівства Данія. Інформація, що міститься в системі, є винятково відповідальністю авторів і не обов'язково відображає точку зору Координатора проектів ОБСЄ та донорів проекту.

За станом на сьогоднішній день система працює в тестовому режимі.


Пропозиції та зауваження до роботи системи он-лайн навчання "Виборком" Ви можете надіслати на адресу електронної пошти vyborkom.org@gmail.com або ж висловити на нашій сторінці у Facebook

Новини