ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 14. Спостерігачі, представники ЗМІ, довірені та уповноважені особи (ЧаПи)

Скільки довірених осіб можуть мати кандидати в депутати рад різних рівнів?


Запитання:
Скільки довірених осіб можуть мати кандидати в депутати рад різних рівнів?
Відповідь:

Кандидати у депутати місцевої ради та на посади міського, сільського, селищного голови, можуть мати довірених осіб. Довірені особи кандидата сприяють кандидатам під час виборчого процесу, представляють інтереси кандидата у відносинах з виборчими комісіями, органами державної влади, органами влади АРК та ОМС, об'єднаннями громадян, виборцями (ч.7 ст.238 Кодексу).
Кандидат у депутати обласної, районної, районних у місті рад, міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 і більше тисяч) (ч.1 ст.238 Кодексу) - не більше 3.
Кандидат у депутати сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) (ч.2 ст.238 Кодексу) - не більше 2.
Кандидат на посаду міського (міста з кількістю виборців 75 тисяч і більше осіб) голови (ч.3 ст.238 Кодексу) - не більше 5.
Кандидат на посаду сільського, селищного, міського (міст з кількістю виборців до 75 тисяч осіб) голови (ч.4 ст.238 Кодексу) - не більше 3
У відповіді на це питання використано фрагмент навчального посібника для членів територіальних виборчих комісій з на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, публікацію якого здійснено Міжнародною фундацією виборчих систем на запит Центральної виборчої комісії в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні».
Завантажити посібник у форматі Adobe PDF з сайту ЦВК можна за цим посиланням: Навчальний посібник для членів територіальних виборчих комісій з на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, або ж натиснувши на зображення.
Додаткові документи (1) Attachments