ВСІ РОЗДІЛИ » Кілька розділів

Хто може зареєструвати список партії, якщо ТВК не прийме будь-якого рішення?

УКРАЇНА
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА

 

10 серпня 2015 року № 165

Про плакати, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про місцеві вибори

 

Відповідно до пунктів 1, 4 частини першої статті 24, частини третьої статті 50, частини п’ятої статті 76 Закону України "Про місцеві вибори", керуючись статтями 11 – 13, пунктами 1, 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити форму і текст плакатів, що роз’яснюють порядок голосування на місцевих виборах (додаток 1) та відповідальність за порушення законодавства про місцеві вибори (додаток 2).

2. Встановити, що плакати, передбачені пунктом 1 цієї постанови, виготовляються кольоровим друкарським способом на офсетному папері № 1 формату А3, щільністю 80 г/м2 з розрахунку по одному примірнику кожного плаката на кожну виборчу дільницю.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 8 травня 2014 року № 525 "Про плакати, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

4. Цю постанову надіслати обласним, Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома територіальних виборчих комісій після сформування їх нового складу, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова Центральної виборчої комісії М. ОХЕНДОВСЬКИЙЗАПИТАННЯ:
Якщо міська виборча комісія не прийме будь-якого рішення: ані про реєстрацію списку політичної партії, ані про відмову, то яким чином тоді діяли партії? Хто може зареєструвати список партії?
ВІДПОВІДЬ:

Бездіяльність виборчої комісії можна оскаржити до ЦВК. (п.2 ч.3 ст.65 Кодексу)
ЦВК може з власної ініціативи у разі прийняття територіальною виборчою комісією незаконного рішення або її бездіяльності скасувати таке рішення та/або прийняти відповідне рішення (у день голосування (день повторного голосування) такі питання розглядаються невідкладно) (п.5 ч.1 ст.205 Кодексу).

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.