ВСІ РОЗДІЛИ » Кілька розділів

ПОСІБНИК. Навчальний посібник для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року (оновлена версія від 9 жовтня)

 Навчальний посібник для членів територіальних виборчих комісій з на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Оновлена версія від 9 жовтня 2020 року


 

УВАГА! Це оновлена версія посібника від 9 жовтня 2020 року, яка містить виправлення, порівняно з попередньою версією, що поширювалась раніше, в тому числі і в друкованому вигляді.Зокрема, до посібника були внесені наступні зміни:

- виправлено арифметичну помилку на сторінці 58 - в останньому абзаці "не менше п'яти членів комісії" (замість "чотирьох")

- на сторінках 155, 157, 162 оновлено форми виборчих бюлетенів відповідно до постанови ЦВК №295 від 24.09.2020

 


Посібник містить наступні розділи:

- Основні принципи виборів

- Типи та види місцевих виборів. Основні засади місцевих виборів. Виборчий процес

- Виборчі комісії

- Територіальна організація місцевих виборів. Утворення виборчих округів

- Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах

- Порядок реєстрації та права представників організацій політичних партій у виборчих комісіях, уповноважених осіб організацій політичних партій, довірених осіб кандидатів, офіційних спостерігачів та засобів масової інформації

- Порядок утворення дільничних виборчих комісій з місцевих виборів

- Виборчі бюлетені

- Інформаційне забезпечення виборів. Інформаційні плакати та інформаційні буклети організацій політичних партій - суб'єктів виборчого процесу

- Встановлення підсумків голосування на місцевих виборах

- Встановлення результатів виборів на місцевих виборах

- Повторне голосування

- Порядок розгляду скарг

- Відповідальність за порушення законодавства про вибори

 

Текст посібника ґрунтується на нормах українського законодавства, чинних станом на 11 серпня 2020 року.

Завантажити посібник у форматі Adobe PDF можна за цим посиланням: Навчальний посібник для членів територіальних виборчих комісій з місцевих виборів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, або натиснувши на зображення обкладинки.

Видання публікації здійснено Міжнародною фундацією виборчих систем на запит Центральної виборчої комісії в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку, проєкту «Забезпечення ефективної участі громадян у впровадженні реформ для ґендерної рівності», що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та проєкту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», що фінансується Британською допомогою від уряду Великої Британії.
Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать авторському колективу і не обов'язково відображають погляди Міжнародної фундації виборчих систем, Агентства США з міжнародного розвитку чи уряду США, Міністерства міжнародних справ Канади чи уряду Канади, уряду Великої Британії.

Автори: Деніс А. С., Матвієнко А. О.
Під загальною редакцією: Діденко О. М., Гевко А. Є.
Упорядники: Бучинська Т. В., Крікополо Є. В., Кузьменко Л. О., Мохончук Б. С., Павловська Є. О., Попова Н. Є., Романюк П. В.
Дизайн видання: Волянюк Т. Я., Цимбал В. В.

Цей матеріал може бути вільно збережено, відтворено, тиражовано та розповсюджено будь-якою зацікавленою особою виключно з некомерційною або освітньою метою. Будь-яке тиражування, відтворення або подальше некомерційне розповсюдження даного матеріалу може бути здійснено тільки за умови збереження його повного змісту та форми.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.