ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 14. Спостерігачі, представники ЗМІ, довірені та уповноважені особи (ЧаПи)

Чи може заява про реєстрацію представника партії у ТВК з правом дорадчого голосу подаватися після реєстрації кандидатів?


ЗАПИТАННЯ:
Чи може заява про реєстрацію представника партії у ТВК з правом дорадчого голосу подаватися після реєстрації кандидатів?
ВІДПОВІДЬ:

Так, може.
Таке право визначене ч.1 ст.236 Кодексу.
Подання про реєстрацію представника від партії у ТВК одночасно з поданням кандидатів є правом а не обов'язком партії.
"Керівний орган організації партії, який приймав рішення про затвердження представника організації партії у виборчій комісії чи уповноваженої особи організації партії, у будь-який час до завершення виборчого процесу може прийняти рішення про відкликання представника організації партії у виборчій комісії чи уповноваженої особи організації партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної. Відповідна заява разом з копією рішення та іншими документами подається до відповідної виборчої комісії у порядку, визначеному частинами третьою і шостою цієї статті." (ч.10 ст.236 Кодексу)
.
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 14 ''Спостерігачі, представники ЗМІ, довірені та уповноважені особи''

- у розділі "Порядок реєстрації та права представників організацій політичних партій у виборчих комісіях, уповноважених осіб організацій політичних партій, довірених осіб кандидатів, офіційних спостерігачів та засобів масової інформації" на стор.117 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.